poniedziałek, 25 marca 2013

Mirjana: 2 sierpnia jest ważnym dniem

W dniu 2 sierpnia 1981 roku Matka Boża pozwoliła, aby obecni na objawieniu ludzie mogli Jej dotknąć, i powiedziała, dlaczego się objawia. 2 sierpnia 1987 roku widząca Mirjana ponownie zaczęła widzieć Matkę Bożą. 2 sierpnia 2009 roku w czasie objawienia na niebie był cud słońca. Teraz Mirjana mówi, że dzień 2 sierpnia jest związany z przyszłymi wydarzeniami.

Medziugorje i data 2 sierpnia są powiązane w specjalny sposób, który poznamy w przyszłości mówi widząca Mirjana w nowej książce pisarza Wayne Weible
“Medjugorje, The Last Apparition”.
 
 W książce Wayne Weible pisze, że nie jest przypadkiem, że w dniu 2 sierpnia 1987 roku Matka Boża po prawie 5 latach zaczęła na nowo objawiać się Mirjanie. 2 sierpnia był dniem w 1981 roku, kiedy Matka Boża pozwoliła, aby obecni na objawieniu ludzie Ją dotknęli.
Wszyscy po kolei dotykali Matki Bożej, niektórzy zostawili ciemne plamy na Jej szacie. Widząca Marija widząc to płakała. Widzący zachęcali ludzi, by poszli do spowiedzi.
 
Wayne Weible
„Wiele pięknych rzeczy wydarzyło się tego dnia. Zrozumiesz później, dlaczego ten dzień został wybrany…” Powiedziała Mirjana.

Również 2 sierpnia w 1981 roku, Maryja wyjaśnia, dlaczego zaczęła się objawiać w Medziugorje. Tego dnia Matka Boża mówi „Wielka walka właśnie się rozgrywa. Walka między moim Synem a szatanem. Ludzkie dusze są jej stawką”. A w dniu 2 sierpnia 2009 roku, w czasie publicznego objawienia Matki Bożej, które ma Mirjana około 50.000 ludzi jest świadkiem „cudu słońca”.

W Kościele Katolickim od dawna dzień 2 sierpnia jest świętem maryjnym, w tym dniu Matka Boża jest czczona, jako Matka Boża Anielska. Medziugorje jest franciszkańską parafią, 2 sierpnia jest dla Franciszkanów jednym z najważniejszych dni w roku.

Wcześniej już Mirjana powiedziała, że to nie jest przypadek, że Matka Boża objawia się jej drugiego dnia miesiąca. Zrozumiemy to, kiedy tajemnice zaczną się wypełniać. To jest pierwszy raz, kiedy publicznie wyróżniła 2 sierpnia, jako datę o szczególnym znaczeniu. Mirjana powiedziała to samo o 18 marca, w tym dniu ma objawienie. Jak sama powiedziała Matka Boża w tym dniu nie objawia się jej, dlatego że ma urodziny.

Objawienie Matki Bożej dla Mirjany w dniu 2 sierpnia 2009 przy Niebieskim Krzyżu (Medziugorje)  Nagłe poruszenie w tłumie w 3 minucie 11 sekundzie. W tym momencie pielgrzymi są świadkami cudu słońca
MedjugorjeToday