wtorek, 24 maja 2011

Urodziny widzącego Ivana

Ivan Dragićević urodził się 25.05.1965r. w Bijakovići, parafia Medziugorje. Do dziś ma codzienne objawienia. Matka Boża powierzyła mu dziewięć tajemnic. Ivan poślubił Laureen Murphy 23 października 1994 r. Mają trójkę dzieci:  Kristinę-Mariję, Mikaela i Daniela. Wraz z rodziną mieszka w USA i w Medziugorju. Intencja modlitewna, którą powierzyła mu Matka Boża: za młodzież i za kapłanów.
Wielu z nas miało łaskę być na objawieniach Matki Bożej, które Ivan ma w nocy na Podbrdo. Jest to wielkie przeżycie trwać na modlitwie z jego grupą modlitewną wokół figurki Gospy albo przy Niebieskim Krzyżu. Otwierać serce, kiedy modli się i rozmawia z Królową Nieba. Modlitwa i radosny śpiew ze wzgórza płynie na całą wioskę. Kiedy objawia się Maryja pielgrzymi (często tysiące) trwają w ciszy modląc się sercem. Bardzo często Matka Boża daje orędzie, które przekazuje Ivan. Orędzie jest od razu tłumaczone na język włoski i angielski. Niestety przeważnie nie ma tłumaczenia na język polski. Polacy nagrywają orędzie i tłumaczą. Tak było w piątek 20 maja dzięki „Polskiej Oazie” z Medziugorja mogliśmy mieć tej samej nocy orędzie Królowej Pokoju. Bardzo za to dziękuję.
W czwartki Ivan zaprasza kapłanów do kaplicy, która jest koło jego domu gdzie mogą być obecni w czasie objawienia Matki Bożej. Spotyka się również z pielgrzymami i dzieli świadectwem.

Dobry Boże obdarzaj Ivana swoją łaską i błogosławieństwem na tej pięknej, ale jakże odpowiedzialnej drodze bycia świadkiem i apostołem Matki Bożej. Maryjo, Matko i Królowo Pokoju miej Ivana w opiece.
PS Dziękuję Ewo za przypomnienie