wtorek, 3 maja 2011

Orędzie Matki Bożej z 2 maja 2011 r. przekazane przez Mirjanę.

 Drogie dzieci. Bóg Ojciec posyła mnie, abym pokazała wam drogę zbawienia, gdyż On was, dzieci moje, pragnie zbawić a nie potępić. Dlatego jako matka gromadzę was wokół siebie, gdyż pragnę wam moją macierzyńską miłością pomóc uwolnić się od brudu przeszłości i zacząć żyć na nowo i inaczej. Wzywam was, abyście z martwych powstali w moim Synu. Przez spowiedź grzechów wyrzeknijcie się tego wszystkiego co oddalało was od mojego Syna i czyniło wasze życie pustym i nieudanym. Powiedzcie sercem „tak“ Ojcu i wejdźcie na drogę zbawienia, na którą wzywa was w Duchu Świętym. Dziękuję wam. W szczególny sposób modlę się za pasterzy, aby Bóg pomógł im być przy was całym sercem."

Matka Boża  pobłogosławiła wszystkich obecnych i dewocjonalia.
***

2 maja jak każdego drugiego dnia miesiąca Matka Boża z widzącą Mirjaną Dragićević-Soldo wraz z tysiącami pielgrzymów, którzy zgromadzili się w Medziugorje modliły się za tych, „którzy nie poznali miłości Boga”. Tylko dobry Bóg wie jak wiele serc na całym świecie w tym dniu łączy się z Maryją w tej modlitwie.

Objawienie miało miejsce przy „Niebieskim Krzyżu”. Wielu pielgrzymów czuwało nocą, aby być blisko miejsca objawienia Matki Bożej. Trwali na modlitwie i śpiewali. Poranek był mglisty i chłodny. O godz. 6 rozpoczął się różaniec. Widząca przybyła około godz. 8: 40. W tym czasie na wzgórzu były już dziesiątki tysięcy pielgrzymów, którzy wypełnili szczelnie okolice „Niebieskiego Krzyża” jak również uliczkę, która biegnie poniżej. Matka Boża objawiła się Mirjanie około 8: 47 i pozostała około 5 min.
Mirjana w czasie objawienia (2 maj 2011) fot: Caritas of Birmingham
PS. Dziękuję