sobota, 1 czerwca 2013

Objawienia Matki Bożej z 2 dnia miesiąca dla Mirjany


 
Jutro będziemy mieć 2 dzień miesiąca czerwca. Myślę, że warto przypomnieć, co Mirjana mówi o drugim dniu każdego miesiąca. Według widzącej to, że tego dnia objawia się jej Matka Boża jest związane z przyszłymi wydarzeniami. Ważne jest, aby w tym dniu w sposób szczególny w łączności z Maryją modlić się za tych, którzy nie poznali miłości Bożej.

Modlitwa z Maryją

Jeżeli weźmiemy pod uwagę czas w domu, w naszym własnym kraju, w czasie objawienia, i modlimy się i zrobimy przerwę, czy otrzymamy te same błogosławieństwa, jakbyśmy byli tutaj?

Mirjana: Nie ma potrzeby, aby była to ta sama godzina. Nie musisz wstawać w połowie nocy, aby się modlić. Wystarczy, że każdego drugiego dnia miesiąca uklękniesz i pomodlisz się za tych, którzy nie poznali miłości Boga. Błogosławieństwo macierzyńskie Matki Bożej na pewno będzie z tobą. Nasza Pani jest matką i jest wszędzie. Ona mówi otwórz swoje serce a ja będę z tobą. Ona nie wymienia Chorwacji, Ameryki czy Włoch, bo te rzeczy dla Niej nie istnieją, ale to, że my jesteśmy Jej dziećmi na ziemi. Zatem jest całkowicie wystarczające, jeżeli modlisz się proś o błogosławieństwo a Ona, jako Matka przyjdzie. To zależy od nas jak bardzo chcemy /pragniemy naszej Matki (…)

Kiedy widzisz łzy w takich oczach to serce pęka…
Czy widziałaś Naszą Maryje jak płakała? Jeżeli tak, kiedy to było i dlaczego płakała? Czy możesz to opisać?

Mirjana: Rzadko. Zwykle widzę łzy w jej oczach z powodu niewierzących, ponieważ Ona wie, co z nimi będzie, jeśli nie zaakceptują miłości Boga. Ona wciąż ich kocha, jest ich Matką. Ona pragnie by znaleźli właściwą drogę. Mówi, że pragnie dać nas, jako najpiękniejszy bukiet kwiatów swojemu Synowi. Nie będzie szczęśliwa dopóki my wszyscy nie staniemy się częścią tego bukietu. Jak to wygląda, kiedy Matka Boża jest smutna? Ja mogę powiedzieć, że serce pęka, kiedy wiesz jak widzisz jak Ona nas kocha, jak wiele jest gotowa zrobić dla nas, jak wielką miłość nam daje. Kiedy widzisz łzy w takich oczach to serce pęka (…)
Rozważać orędzie z różańcem w ręku

Mirjana: Chciałabym zalecić wam nie pozwólcie nikomu komentować waszego posłania dla was. Wytłumaczcie to przesłanie dla siebie, ponieważ Bóg traktuje każdego z nas indywidualnie i bezpośrednio. My nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Dlatego wierzę, że każdy z nas znajdzie w tym przesłaniu, co Bóg mówi konkretnie do ciebie. Ja osobiście biorę różaniec modlę się i czytam przesłanie Maryi. Próbuje w nim odnaleźć gdzie ja jestem w tym wszystkim…