piątek, 2 grudnia 2011

Widząca Mirjana przed Watykańską KomisjąW miniony weekend w Kongregacji Nauki i Wiary w Watykanie odbyło się kolejne posiedzenie Międzynarodowej Komisji ds. Medziugorja. Jak podaje BBC News tym razem została zaproszona do Watykanu widząca Matkę Bożą Mirjana Dragićević-Soldo. Mirjana była w Watykanie w ostatni piątek (25 listopada), w tym czasie w Rzymie przebywał również arcybiskup Zagrzebia, kardynał Josip Bozanić. Kardynał jest członkiem powołanej przez Ojca Świętego Komisji ds. Medziugorje.

Mirjana była zaproszona, aby wstawić się przed Komisją, jako trzecia z szóstki widzących. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy do Watykanu były zaproszone również widzące: Ivanka Ivanković-Elez i Vicka Ivanković. W tym samym czasie, co Vicka do Watykanu był zaproszony o. Jozo Zovko OFM.


Ponieważ członków Komisji obowiązuje tajemnica, również i tym razem nie ma relacji z posiedzenia. Komisją powołaną w marcu 2010 r. kieruje Kardynał Camillo Ruini.


PS Mirjana Dragićević-Soldo urodzona 18.03.1965 r. w Sarajewie. Codzienne objawienia miała od 24.6.1981. do 25.12.1982. Tego dnia Matka Boża powierzywszy jej dziesiątą tajemnicę powiedziała, że przez całe życie będzie miała objawienie raz w roku – każdego 18 marca. Od 2.08.1987 r. każdego drugiego dnia miesiąca ma objawienie Matki Bożej i modli się z Nią za niewierzących. Często Gospa daje w tym dniu Orędzie. Mirjana jest mężatką, ma dwoje dzieci. Wraz z rodziną mieszka w Medziugorju. Intencja modlitewna, którą powierzyła jej Matka Boża: "za tych, którzy nie poznali miłości Bożej."