wtorek, 13 grudnia 2011

1 000 000 wyświetleń


„Wiedzcie, drogie dzieci, że jestem z wami, kiedy jest wam najtrudniej, dodaje wam odwagi i pocieszam was i proszę za wami u mojego Syna.”
(Matka Boża w Medziugorje)
W dniu dzisiejszym liczba wyświetleń strony przekroczyła 1 000 000. Nie jest to pełna statystyka, bo obejmuje ostatnie trzy lata.
Ta strona jest zawierzona i oddana na wyłączną własność Matce Bożej! Dziękuję wszystkim tym, którzy bezinteresownie z potrzeby serca i miłości do Mateńki ją współtworzą. Dziękuję wszystkim za modlitwę w sposób szczególny Siostrom Zakonnym, które zawsze, kiedy najmocniej uderzało zło przysyłały zapewnienie o modlitwie. Niech Was wszystkich Dobry Bóg i Maryja napełnią radością i błogosławieństwem!
Ave Maryja!
O, Przeczyste Serce Maryi dobroci pełne okaż nam swoją miłość. Niech płomień Twego Serca, o Maryjo, ogarnie wszystkich ludzi. Kochamy Cię bezgranicznie! Wlej w nasze serca prawdziwą miłość abyśmy za Tobą tęsknili. Kochamy Cię bezgranicznie. 0, Maryjo, cicha i pokornego serca wspomnij nas, gdy zgrzeszymy! Ty wiesz, że wszyscy jesteśmy grzeszni. Spraw, o Maryjo, abyśmy przez Twoje przeczyste, macierzyńskie Serce zostali uzdrowieni z każdej duchowej choroby. O, spraw byśmy zawsze mogli odczuwać dobroć Twojego macierzyńskiego Serca, byśmy przez płomień Twojego macierzyńskiego Serca nawracali się. Amen.

Matko moja, Matko dobroci, miłości i miłosierdzia, kocham Cię nieskończenie i ofiaruję się Tobie.