wtorek, 12 lipca 2011

Objawienie Matki Bożej dla Ivana z 8 lipca 2011

Tysiące pielgrzymów z całego świata zebrało się 8 lipca wokół Niebieskiego Krzyża oczekując na objawienie Matki Bożej. W ten piękny pogodny wieczór trwali na modlitwie wraz z grupą modlitewną Ivana. Tajemnice bolesne różańca św. rozpoczął widzący Ivan. Objawienie rozpoczęło się około 22: 00 i trwało kilka minut. Po objawieniu Ivan powiedział między innymi:
Dziś najważniejsze ze spotkania z Matką Bożą jest to, że była bardzo radosna i szczęśliwa. Przywitała nas wszystkich matczynym pozdrowieniem „ Niech będzie pochwalony Jezus, moje drogie dzieci” Nasza Pani modliła się z wyciągniętymi rękami przez dłuższy czas nad nami. W sposób szczególny nad kapłanami i obecnymi chorymi. Pobłogosławiła nas wszystkich Jej matczynym błogosławieństwem. Pobłogosławiła również dewocjonalia przyniesione na błogosławieństwo. Matka Boża modliła się dziś szczególnie za kapłanów, biskupów, Ojca Świętego oraz o powołania w Kościele. Następnie modliła się przez dłuższy czas razem z nami. Poleciłem was wszystkich, wasze potrzeby, wasze plany, wasze rodziny a zwłaszcza chorych. Potem nastąpiła krótka rozmowa między nami. Odeszła w czasie modlitwy, w oświetlonym znaku krzyża, z pozdrowieniem: „Idźcie w pokoju, moje drogie dzieci”.
„, Chciałbym dziś podkreślić , że Matka Boża szczególnie modliła się przez dłuższy czas za kapłanów, biskupów, Ojca Świętego a szczególnie o powołania w Kościele”
fot: Caritas Of Birmingham