wtorek, 7 czerwca 2011

Podaruj różę Matce Bożej

(...) Cieszę się, że Mniszki dominikańskie z "twierdzy góreckiej" są tak dzielne i jak Ich poprzedniczki pod płaszczem opieki Matki Bożej Śnieżnej walczą o zwycięstwo dobra nad złem. Wielkie to zadanie w dzisiejszym świecie pogrążonym w falach zalewających go nieprawości. Niech Chrystus i Jego Miłość będzie Waszą mocą!

Dziękując (...) , wszystkie Siostry pozdrawiam i powierzam Matce Najświętszej.
Z serdecznym błogosławieństwem

Jan Paweł II


   
Kochani i my podarujmy różę Matce Bożej. Pomóżmy Siostrom, o których błogosławiony Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział, że dzielnie pod płaszczem Matki Bożej walczą o zwycięstwo dobra nad złem. Nasza ukochana Mateńka w Medziugorje wzywa nas do modlitwy i postu. Mówi, że modlitwą i postem możemy zatrzymać wojny i zawiesić prawa natury. Myślę, że nie zdajemy sobie nawet sprawy jak wiele zawdzięczamy Ich modlitwie. Siostry zapewniają nas, że w każdą środę będzie odprawiona Msza św., a codziennie ofiarowany różaniec w intencji tych wszystkich, którzy je wspomogą. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nie ma większego daru, jaki mogę otrzymać niż dar Mszy św. i modlitwy.

Róża dla Matki Bożej -
kliknij

„Drogie dzieci! Dziś wzywam was, byście ze szczególną modlitwą wystąpili przeciw szatanowi. Szatan chce silniej oddziaływać teraz, kiedy wie, że oddziałuje. Drogie dzieci, obleczcie się w zbroję i z różańcem w ręku zwyciężycie go. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ” (Medziugorje 8 sierpień 1985 r.)

PS Proszę umieszczajcie link - http://www.siostrydominikanki.pl/  gdzie tylko możecie