wtorek, 4 grudnia 2012

Widząca Marija Pavlović - Lunetti w Varese i Canazei (Włochy)

Ciepły uścisk mieszkańców Varese dla Matki Bożej z Medziugorje

 5000 osób na spotkaniu modlitewnym z widząca Mariją Pavlović (2 grudnia 2012)

Pielgrzymi przybyli w liczbie pięciu tysięcy z całej prowincji na spotkanie z Matką Bożą. W PalaWhirlpool wypełnionym po brzegi, niedziela modlitwy zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Medziugorje w Varese przeżywana była od rana kolejnymi modlitwami, różańcami, spotkaniami i chwilami muzyki.
Aż do tej chwili najbardziej oczekiwanej - objawienia Matki Bożej widzącej Marii Pavlović. O godz. 17,40 w czasie odmawiania różańca wraz z grupą dzieci, widząca przerwała modlitwę i rozpoczęła swój cichy dialog z Matką Bożą. Kilka minut wielkich emocji, spędzonych w ciszy niemal absolutnej. Długi dzień poświęcony Matce Bożej z Medziugorje kontynuowany był modlitwą o uzdrowienie i Mszą św. aż do uroczystego błogosławieństwa kończącego spotkanie.
źródło: VareseNews

Tłumaczenie z języka włoskiego, Małgosia
Dziękuję
   

PS 1 grudnia widząca Marija Pavlović była w Canazei. Ponad 900 osób wypełniło salę teatralną na której odbyło się spotkanie modlitewne. Pielgrzymi przybyli głównie z Trentino i Alto Adige, ale także z sąsiednich prowincji Veneto. Wspaniała atmosfera skupienia i modlitwy typowa dla spotkań grup modlitewnych związanych z Medziugorje. Matka Boża nie dała specjalnego orędzia na ten wieczór, ale podstawowym przesłaniem jest Jej obecność przez 31 lat! <zobacz nagranie>