niedziela, 7 sierpnia 2011

Objawienie Matki Bożej z 5 sierpnia 2011 dla Ivana

Objawienie Matki Bożej widzący Ivan miał podczas spotkania jego grupy modlitewnej na "Podbrdo". Była piękna, pogodna noc, kończąca dzień, w którym Matka Boża miała urodziny.  Tuż po godzinie 22 widzący Ivan rozpoczął odmawianie różańca, modląc się tajemnicami bolesnymi i chwalebnymi. Matka Boża objawiła się około 22: 52. Objawienie trwało 12 minut. W momencie objawienia tysiące pielgrzymów w większości młodych ludzi trwało w głębokiej ciszy i pokoju. Kiedy Ivan zaczął opisywać przebieg objawienia, można było zauważyć kilka dużych spadających gwiazd na niebie. 
fot: Caritas of Birmingham

 Po objawieniu Ivan powiedział między innymi:
 Również dzisiaj, Matka Boża przyszła do nas, naprawdę bardzo, bardzo, bardzo radosna i szczęśliwa w towarzystwie trzech aniołów.  Na początku, przywitała nas wszystkich matczynym pozdrowieniem „ Niech będzie pochwalony Jezus, moje drogie dzieci".  Wtedy Matka Boża powiedziała:
  „Drogie dzieci, dzisiaj raduję się wielce widząc was w tak wielkiej liczbie i pragnę wezwać was i wezwać całą młodzież do udziału w ewangelizacji dzisiejszego świata, do udziału w ewangelizacji rodziny. Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, bo Matka modli się razem z wami i wstawia się u Syna za wami. Módlcie się, drogie dzieci.Dziękuję wam drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie".

Matka Boża przez dłuższy czas modliła się, z wyciągniętymi rękoma, nad nami wszystkimi.  Następnie pobłogosławił nas swoim matczynym błogosławieństwem. Pobłogosławiła także dewocjonalia przyniesione na błogosławieństwo. Potem Matka wyciągnęła ręce i przez długi czas modliła się nad nami, a szczególnie za was wszystkich tu obecnych młodych.  Modliła się za wasze rodziny.  Wtedy poleciłem was wszystkich, wasze potrzeby, plany, rodziny, a zwłaszcza tych wszystkich, którzy są chorzy.  Nasza Pani kontynuowała modlitwę za młodych. Odeszła w czasie tej modlitwy, w oświetlonym znaku krzyża z pozdrowieniem: „Idźcie w pokoju, moje drogie dzieci."

PS Dziękuję za tłumaczenie Orędzia :)