poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Tysiące wiernych zgromadzonych na modlitwie w Rho (Włochy)


50 kapłanów, tysiące wiernych wśród nich widzący z Medziugorje -  Marija i Jakov.
fot:il. Giornale
W niedzielę, 21 kwietnia, tysiące Włochów uczestniczyło w spotkaniu modlitewnym w Rho. Według różnych źródeł zgromadziło się na modlitwie od 10 do 20 tysięcy wiernych. Organizatorem było stowarzyszenie "Mir i dobro" (Pokój i dobro) z Chorwacji. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Tylko w wierze i poprzez modlitwę wasza dusza odnajdzie pokój” (inspiracją było orędzie, które Matka Boża dała w Medziugorje 25 sierpnia 2002 roku) Modlitwę prowadził dobrze znany pielgrzymom o. Liubo Kurtović. Z trwającymi na modlitwie łączył się również o. Jozo Zovko. Swoim świadectwem podzielił się włoski dziennikarz, autor licznych książek i publicysta katolicki - Antonio Socci, którego córka Katarzyna po cudownym wybudzeniu ze śpiączki, stopniowo powraca do zdrowia.
Msza św. była koncelebrowana przez 50 kapłanów. Po zakończonej Eucharystii nastąpiła modlitwa o uzdrowienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Widzący Marija i Jakov mówili o 32 latach objawień Matki Bożej. Zebrani mogli również posłuchać występu Jakova.
Jak wiemy widząca Marija do dnia dzisiejszego ma codziennie objawienia Matki Bożej. Tego dnia tysiące ludzi było obecnych i trwało w absolutnej ciszy w tym czasie łaski, kiedy Najświętsza Maryja Panna objawiła się widzącej Marii.

/mi-lorenteggio.com