poniedziałek, 2 stycznia 2012

Orędzie Matki Bożej z 2 stycznia 2012 r. przekazane przez Mirjanę

„Drogie dzieci, kiedy z macierzyńską miłością spoglądam w wasze serca, widzę w nich ból i cierpienie, widzę zranioną przeszłość i nieustanne poszukiwanie, widzę swoje dzieci, które pragną być szczęśliwe, ale nie wiedzą jak. Otwórzcie się na Ojca, to jest droga ku szczęściu, droga, którą Ja pragnę was prowadzić. Bóg Ojciec nigdy nie zostawia swoich dzieci samym sobie, szczególnie  w bólu i rozpaczy. Kiedy to pojmiecie i zaakceptujecie, będziecie szczęśliwi. Zakończą się wasze poszukiwania, będziecie kochać i nie będziecie się bać. Wasze życie będzie nadzieją i prawdą, którą jest mój Syn. Dziękuję wam. Proszę was, módlcie się za tych, których wybrał mój Syn. NIE SĄDŹCIE, GDYŻ  WSZYSCY  BĘDZIECIE SĄDZENI.”
Matka Boża pobłogosławiła wszystkich obecnych i przyniesione dewocjonalia!
Mirjana 2 stycznia 2012 r. (fot: Caritas Of Birmingham)
Dzisiejszego poranka jak każdego drugiego dnia miesiąca Matka Boża z Mirjaną modliły się za tych, „którzy nie poznali miłości Bożej”. To była zimna noc w Medziugorje. Wokół Niebieskiego Krzyża zebrały się tłumy pielgrzymów. Niektórzy z nich spędzili całą noc na górze w oczekiwaniu na objawienie Królowej Pokoju. W ramach przygotowań był odmawiany różaniec w różnych językach: włoskim, arabskim, koreańskim….
Widząca Mirjana przyszła na miejsce objawienia o godz. 8: 25. Uklękła i zaczęła się modlić. Objawienie Matki Bożej rozpoczęło się o 8: 36 i trwało około 6 minut. Mirjana była bardzo radosna w czasie dzisiejszego objawienia.

PS Tłumaczenie orędzia z języka chorwackiego. Dziękuję