czwartek, 26 stycznia 2012

10-lecie małżeństwa widzącej Vicki Ivanković i Mario Mijatovicia.

Vicka Ivanković, najstarsza i najbardziej znana spośród medziugorskich widzących, jako ostatnia z nich sześciorga, zmieniła swój stan cywilny. W dniu 26 stycznia 2002 roku, o godz. 14: 00 w kościele parafialnym, św. Jakuba w Medziugorju zawarła związek małżeński z Mario Mijatoviciem.

Dziś mija 10 lat od tego dnia. Małżeństwo zostało pobłogosławione przez ówczesnego proboszcza o. Branko Radosza OFM. Msze świętą z o. Branko koncelebrowali o. Jozo Zovko, o. Ivan Landeka oraz dwudziestu kapłanów z całego świata. W czasie uroczystości ślubnej śpiewali i grali chłopcy i dziewczęta ze wspólnoty „Cenacolo”. Po ceremonii ślubnej, Vicka i Mario w czasie wspólnej modlitwy powierzyli swoje małżeństwo Maryi, Królowej Pokoju.
13 stycznia 2003 roku Vicka urodziła córkę Marię Zofię, a 18 października 2004 roku syna Antoniego.
Niech dobry Bóg im nadal błogosławi, obdarzy łaskami i siłą do dalszej służby i miłości, jak to miało miejsce do tej pory. W tym radosnym dla nich dniu cieszmy się razem z nimi!
O. Jozo z Vicką i jej mężem Mario
W życiu najważniejsze jest odgadniecie i wypełnienie woli Bożej, przyjęcie każdego stanu, jako dar od Boga. (widząca Vicka)