środa, 16 listopada 2011

Widząca Vicka w Corridonia (Włochy)

Widząca z Medziugorje, Vicka Ivanković-Mijatović na spotkaniu modlitewnym w Corridonia (Włochy)

Widząca Vicka w Corridonia (
fot: Marco Piagentini)
W spotkaniu, które odbyło się 13 listopada uczestniczyło ze względu na ograniczoną ilość miejsc około dwóch tysięcy osób. Organizatorami byli przyjaciele widzącej: małżeństwo - Pierluigi Enzo i Silence Angela.

Mszę św. odprawił ks. Luciano Moltelpare, który w homilii zwracając się zwłaszcza do młodych ludzi wspomniał Pierluigi Gabriela, syna organizatorów, który zginął w wypadku samochodowym. „ Bardzo dobry chłopak, który potrafił trzymać się z dala od pokus alkoholu i narkotyków” – powiedział ksiądz. Gabriel może być wzorem do naśladowania.
 W czasie spotkania Vicka miała publiczne objawienie Matki Bożej, które rozpoczęło się, kiedy modliła się przed figurą Najświętszej Maryi Panny. W czasie objawienia z twarzy Vicki promieniała radość.
Widząca powiedziała po objawieniu, że Maryja w sposób szczególny podkreśliła ważność modlitwy w intencji realizacji Jej planu.
W czasie modlitwy różańcowej widząca zaprosiła wszystkich obecnych do wzmożenia modlitw, podjęcia postu, spowiedzi, Eucharystii i czytania Pisma Świętego zgodnie z tym, do czego w orędziach wzywa Matka Boża w Medziugorje.
Źródło: Corierre Adriatico