wtorek, 29 listopada 2011

Przekaż Jej, że kochamy Ją mocno i pragniemy osuszać Jej łzy mnóstwem całusów.

9 listopada umieściłem na stronie filmik ze spotkania modlitewnego w Veronie. Na początku nagrania możemy zobaczyć małe dzieci, które wręczają widzącej Marii Pavlović białe i czerwone róże. Można usłyszeć jednocześnie, że dzieci  mówią coś w języku włoskim. 

Oto tłumaczenie:
foto:guardacon.me
Droga Mario,
Dziękujemy Ci za przybycie. My dzieci ofiarujemy Tobie te oto białe róże. Już niedługo, kiedy ponownie ujrzysz Madonnę, złóż je na Jej Niepokalanym Sercu. Wiemy,

że Matka Nieba płacze często przez swoje dzieci. Zapewnij Ją jednak, że my dzieci chcemy stawać się coraz lepszymi w nadziei, że zawsze będzie się uśmiechać.

 
Przekaż Jej, że kochamy Ją mocno i pragniemy osuszać Jej łzy mnóstwem całusów. O Matuchno Nieba i Królowo Pokoju otaczaj nas zawsze płaszczem ochrony, a kiedy jesteśmy smutni utul nas w swoich ramionach.
 

Droga Mario,
te czerwone róże są natomiast dla Ciebie. Jest to symboliczny skromny podarunek od całego naszego licznego zgromadzenia, aby podziękować Ci za to, że zaakceptowałaś nasze zaproszenie i przybyłaś między nas, abyśmy mogli przeżyć te niezwykłe chwile. Dziękujemy Mario za prostotę i pokorę, z jaką ofiarujesz wszystkim uczestnikom swoje świadectwo.


PS Serdecznie dziękuję pani Agacie za tłumaczenie i s. Danieli za zaangażowanie, aby to tłumaczenie znalazło się na stronie. Tekst jest piękny, płynący z niewinnych dziecięcych serc J Ave Maryja!