piątek, 11 listopada 2011

Modlitwa o Pokój w katedrze św. Szczepana w Wiedniu

W dniu 17 listopada 2011 od godz. 16: 00 w katedrze św. Szczepana w Wiedniu rozpocznie się po raz czwarty wielka modlitwa o pokój pod hasłem „Orędzie dla Ciebie!” Wśród zaproszonych gości obecnych tego wieczoru będzie widzący Ivan Dragićević z Medziugorje.

W Wiedeńskiej katedrze będą obecni również:
- Matka Elvira Petrozii wraz ze Wspólnotą Cenacolo
- Magnus MacFarlane-Barrow który dziewięć lat temu powołał do życia inicjatywę „Mary’s Meals” (Posiłki Maryi), która dzisiaj zapewnia w szkołach codzienny posiłek dla 550 000 dzieci z najbiedniejszych krajów na świecie. Jak sam mówi pierwsza jego pielgrzymka do Medziugorje zmieniła go całkowicie. Przekonany o prawdziwości objawień, jako odpowiedź na wezwania Matki Bożej podejmuje wiele inicjatyw humanitarnych. Jego marzeniem jest, aby każde głodne dziecko na świecie otrzymało, choć jeden solidny posiłek dziennie.
- Kapłan i lekarz Erich Kuen (powołanie do kapłaństwa odkrył w Medziugorje)
Ks. kard. Christoph Schönborn (23.9.10r.)
Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył ks. kard. Christoph Schönborn, arcybiskup Wiednia - wielki przyjaciel Medziugorje.
Katedra jest otwarta dla wszystkich!
Program:
16; 00 świadectwa
17; 00 Różaniec (w czasie, którego Ivan będzie miał objawienie Matki Bożej)
19; 00 Msza św.
20; 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
Następnie dziękczynienie, uwielbienie i modlitwa o pokój (zakończenie około 21)
PS W ubiegłym roku spotkanie odbyło się 23 września z udziałem widzących Marii i Ivana. Widzący w czasie tego spotkania mieli objawienie Matki Bożej. Tego dnia Królowa Pokoju dała następujące orędzie:
„Kochane dzieci dziękuję wam, że przyjęliście moje orędzia, radośnie przekazujecie je dalej i żyjecie nimi. Dziękuję wam, że jesteście moimi misjonarzami i apostołami. Dziękuję, że razem ze mną modlicie się”.
PS 2 Bezpośrednią transmisję jak w ubiegłym roku zamierza przeprowadzić przez internet - Mary.Tv
Aby zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie „na żywo” należy wejść na stronę http://marytv.tv/ i kliknąć na "Live link Event". Transmisja będzie w języku angielskim i hiszpańskim. W ubiegłym roku poprzez tę stronę internetową transmisję oglądało 398.546 osób.

Jak twierdzą zgodnie widzący, aby otrzymać łaski, które zsyła Matka Boża w czasie objawienia nie musimy na nim być obecni fizycznie. Potwierdził to widzący Ivan w czasie ubiegłorocznego spotkania modlitewnego w wiedeńskiej katedrze. Powiedział również, że Matka Boża pobłogosławiła nie tylko przedmioty kultu zgromadzonych, ale i wszystkich tych, którzy łączyli się przez internet.

Kiedy przychodzę, udzielam wam łask, jakich nikomu dotąd nie udzieliłam. Tymi samymi łaskami chcę jednak obdarzyć także wszystkie moje dzieci, które otwierają serca na moje przyjście” - Matka Boża w Medziugorje do widzącej Vicki

PS 3 Posłuchaj świadectwa ks. E. Kuena (w języku polskim) <świadectwo>

PS 4 Ks. kard. Christoph Schönborn, arcybiskup Wiednia. Od 1998r. przewodniczący Konferencji Episkopatu Austrii; pełni także od 1995 funkcję ordynariusza dla wiernych obrządku bizantyjskiego zamieszkałych w Austrii. Brał udział w sesjach Światowego Synodu Biskupów w Watykanie. Na początku tego roku powołany przez Ojca świętego Benedykta XVI na członka Papieskiej Rady ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji… więcej