niedziela, 1 grudnia 2013

Prapremiera filmu Ostatnie Wezwanie

Właśnie wróciłem z parafii św. Andrzeja Boboli w Bielsku Białej z prapremiery filmu „Ostatnie wezwanie”. Zrobiliśmy z kolegą w sumie 500 kilometrów, ale było warto :) Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. bp. Rakoczy. Następnie miał być wykład ks. dra hab. Marka Lisa. Niestety rozchorował się i nie dojechał, więc  wysłuchaliśmy nagrania z wykładem. Przed i po projekcji filmu świadectwo dał współreżyser filmu Maciej Bodasiński. Dziękuję Maćku :) Film jest wspaniały. Oglądając go czułem się jak w Medziugorje :))) Otrzymaliśmy medaliki Niepokalanej, które poświęcił wielki przyjaciel Medziugorje ks. Maciej Zawisza, proboszcz tutejszej parafii. Spotkanie zakończyło się zawierzeniem wszystkich uczestników oraz całego dzieła Matce Bożej Niepokalanej.

Terminy i miejsca premier <zobacz>

Premiera filmu "Ostatnie Wezwanie" już 1 grudnia


Drodzy przyjaciele,
Po zakończeniu pracy nad filmem „Ja Jestem” przez kilka tygodni wciąż na nowo podchodziły do nas obce osoby, patrzyły w oczy i mówiły - „musicie zrobić film o Matce Bożej!”. Właściwie nie mieliśmy wyjścia.Ten film wymagał od nas najwięcej trudnych decyzji i rozeznania. Nie mogliśmy być tylko obserwatorami stojącymi za kamerą. To jest jedyny z naszych filmów, który prawie nie powstał, ale niebo zainterweniowało.

Po prawie dwóch latach pracy zbliża jego premiera.

Film nosi tytuł : "Ostatnie Wezwanie", a jego główną bohaterką jest Matka Boża ukazana przez perspektywę objawień mających miejsce w Medjugorie. Film ukazuje Maryję jako młodą, piękną, delikatną, pełną Mocy z Wysoka. Bóg przysyła ją na świat, by jeszcze raz, jeszcze wyraźniej, wezwała nas do nawrócenia. Matka Boża przychodzi w ten sposób na ziemię, by ukazać swoją nieprawdopodobną miłość, pokonać strach, pomóc w codziennej walce z grzechem, umocnić kapłanów, uzdrowić obolałe dusze i ciała.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU
Film dostępny w sprzedaży już od 1 grudnia 2013. Więcej informacji na www.ostatniewezwanie.pl