wtorek, 11 października 2011

„Nadzieja i nawrócenie”

11 października o godz. 17: 15 na antenie TVP Kraków było można zobaczyć reportaż Inki Boguckiej „ Nadzieja i nawrócenie”.

fot: " Nadzieja i nawrócenie"

Wyemitowany w ramach cyklu "Kontrapunkt. Studio dokumentu i reportażu TVP Kraków". Reportaż przedstawia dwie przeplatające się historie. Różne, ale jest Ktoś, kto łączy osoby, które są bohaterami reportażu. Tym Kimś jest Matka Boża Królowa Pokoju, która od 30 lat objawia się w Medziugorje.

Pierwsza historia Piotra jak sam o sobie mówi nałogowego hazardzisty. Pokazuje jego walkę o wyjście z nałogu i nadzieję, jaką pokłada w Królowej Pokoju. Druga opowiada o tym w jak cudowny sposób Maryja dotykając miłością serce Patricka tylko jednym orędziem sprawiła, że jego życie zostaje uzdrowione. Historia Patricka i Nancy pokazuje, że jeżeli wprowadzimy w życie orędzia, które daje nam Matka Boża, w Medziugorje w nas i wokół nas zaczną dziać się cuda.

Powtórka programu w sobotę 0 17: 05. Można go również zobaczyć na stronie TVP Kraków <zobacz>

Polecam gorąco. Dobry Bóg pozwolił mi spotkać tych wspaniałych ludzi: Nancy, Patricka, Piotra. Również Inke, która napisała scenariusz i zrealizowała ten reportaż. Uważam ich za moich przyjaciół. Niech Maryja Królowa Pokoju ma Was kochani w swojej opiece.

Piotr (fot: "Nadzieja i nawrócenie)
Patrick i Nancy Latta (fot: "Nadziejai nawrócenie")