wtorek, 15 kwietnia 2014

Ks. Jarosław Cielecki na audiencji u papieża Franciszka 16 kwietnia 2014

Ks. Jarosław Cielecki dzieli się radosną wiadomością, jaką otrzymał z Domu Papieskiego tzw. Casa Pontificia po powrocie do Rzymu. W dniu jutrzejszym, na 11 dni przed kanonizacją Bł. Jana Pawła II, podczas audiencji generalnej ks. Jarosław przekaże osobiście Ojcu Świętemu Franciszkowi swoją książkę i film o Ojcu Świętym Janie Pawle II.

Ks. Jarosław podczas rozmowy powiedział, że marzy mu się, może papież Franciszek weźmie coś z zawartych tam treści do wielkiego dnia kanonizacji Bł. Jana Pawła II
Przy pomniku Wikarego Świata
W samolocie papieskim


Ksiądz zabierze na audiencję mapę Polski z zaznaczonymi wszystkimi miejscami gdzie modlił się z wiernymi przez ostatnie 2 lata i poprosi o błogosławieństwo dla wszystkich, którzy uczestniczyli oraz dla tych, którzy uczestniczyć będą we wspólnej modlitwie i poprosi o koronę dla Matki Bożej. Opowie Ojcu Świętemu, że ludzie złożyli w darze dla Maryi wota, z których mogłaby już powstać korona. Ksiądz złoży Ojcu Świętemu haftowany ornat z wizerunkiem św. Jana Pawła II przywieziony z Polski.

Ks. Jarosław Cielecki
Ks. Jarosław powiedział: ” Ta moja radość…, chciałbym, aby była radością Was wszystkich. Każdego z Was zabieram przed papieża Franciszka i zapewnię Ojca Św., że wszyscy na tych naszych spotkaniach otaczamy go zawsze modlitwą jak również w Domach Modlitwy św. Charbela i poproszę o błogosławieństwo dla Was.”

Obraz Matki Bożej po pielgrzymce powrócił dzisiaj do Rzymu, a wczoraj odbyło się nabożeństwo i bardzo wielu Włochów przed tym wizerunkiem ofiarowało Maryi swoje serca.
Ksiądz Jarosław dziękuje Bogu za ten błogosławiony czas pielgrzymowania, a był jednym z najtrudniejszych, bo ksiądz wygłosił bardzo wiele kazań i w sumie od wyjazdu z Rzymu do powrotu, w tym okresie wielkopostnym, ksiądz pokonał ponad 6 tys. kilometrów.
Podczas modlitwy z Bł. Janem Pawłem II
Podczas modlitwy z Bł. Janem Pawłem II
Przy grobie Bł. Jana Pawła II
PS Zdjęcia ze spotkania 16.04 będą w najbliższym czasie.

Dziękuję :) Ave Maryja!