sobota, 17 kwietnia 2010

Wyrazy współczucia


Kochani Polacy!


Pozdrawiam w Imię Jezusa. Wiem, że to dla was trudny czas utraty ważnych przywódców. Modlę się za wierzących, niewierzących i za cały kraj. Niech Bóg pocieszy przez Syna Jezusa każdego z was, kto stracił w tym roku kochaną osobę i wleje radość w serce. Niech Jezus pocieszając uczyni was dobrymi pocieszycielami.

Modlę się, abyście nie obwiniali Boga lecz prosili Go o przyjęcie w Jego otwarte ramiona tych, którzy odeszli. Jezus króluje poprzez wszystkie nasze kłopoty, bóle, trudności, utraty i On wskaże drogę i sposób tam, gdzie go nie widać. Niech Jezus przyjdzie do wszystkich rodzin pogrążonych w żałobie aby zamiast mieć żal, dziękowały Jezusowi za życie każdego ze zmarłych.

Sprzeciwiam się w Imię Jezusa wszystkim siłom podziałów w tym czasie. Sprzeciwiam się wszelkim atakom ciemności na Polaków na całym świecie. Przyzywam Ducha Świętego aby kierował sytuacją i podniósł was w tym okresie. Modlę się aby wszyscy Polacy uświadomili sobie że jest to czas powrotu do Boga i prośby o przebaczenie. Żyjemy w ostatecznych czasach i modlę się, żebyście wszyscy dobrze się przygotowali na przyjście Pana.

Proszę przekażcie moje wyrazy współczucia wszystkim Polakom, gdyż nie mogę do wszystkich dotrzeć.

Kocham was wszystkich i będę nadal modlić się za was, aby Jezus działał w tych tragicznych dniach ku waszemu dobru.

Moi kochani wierni. JEZUS JEST KRÓLEM I KRÓLUJE NA WIEKI.

Przykro mi z powodu tak wielkiej i nagłej straty.

Kocham was wszystkich i niech Bóg was błogosławi, całe polskie społeczństwo i wszystkie pokolenia.

Ojciec John Baptist Bashobora

Zdjęcie: "Posłanie"