sobota, 28 sierpnia 2010

Objawienie Matki Bożej dla Ivana

W piątek, 28.08.2010 na górze Podbrdo miało miejsce objawienie Matki Bożej Ivanovi. Pielgrzymi gromadzili się pod białą figurą od wczesnych godzin wieczornych. Około godziny 21ej Ivan powiedział: "Zaczynamy Różaniec w ramach przygotowań do spotkania z Matką Bożą. Będziemy modlić się tajemnicami radosnymi, bolesnymi i chwalebnymi. Będziemy modlić się za rodziny i za młodzież."Odmawianie różańca przeplatane było śpiewem między dziesiątkami. Po różańcu, Iwan rozpoczął Koronkę Pokoju, po niej Pod Twoją obronę. Matka Boża objawiła się kilka minut przed 22ą. Objawienie trwało około 10 minut.
-
Matki Bożej i Księżyca

Opis Iwana :

„To jest naprawdę trudne do opisania ... Każde spotkanie z Matką Bożą jest doświadczeniem. Szczególnie trudno jest opisać miłość Matki, to jak bardzo kocha nas wszystkich.
Dzisiaj, Matka Boża przyszła do nas bardzo radosna i szczęśliwa. Na początku, jak zawsze na każdym spotkaniu, przywitała nas matczynym pozdrowieniem: "Niech będzie pochwalony Jezus drogie dzieci." Dłuższy czas modliła się nad nami z wyciągniętymi rękami. Modliła się szczególnie za obecnych tam chorych i kapłanów. Następnie pobłogosławiła wszystkich Swoim Matczynym błogosławieństwem i pobłogosławiła wszystkie przyniesione dewocjonalia. Potem Matka Boża powiedziała:

"Drogie dzieci, również dziś, ponownie wzywam was, abyście w tym czasie łaski, modlili się w swoich rodzinach. Abyście modlili się z waszymi dziećmi. Drogie dzieci, odpoczynek, odpoczynek w Moim Synu. Zdecydujcie się na Mojego Syna. Zjednoczenie z Nim przyniesie pokój i radość i miłość wejdzie do waszych serc. Drogie dzieci, Matka modli się z wami. Matka wstawia się u Swego Syna za wami wszystkimi. Również dziś, pragnę powiedzieć, że kocham was. Bądźcie ze mną. Dziękuję, drogie dzieci. "

Ivan polecił nas wszystkich, nasze potrzeby, nasze intencje, nasze rodziny, a zwłaszcza chorych. Potem Matka Boża ponownie modliła się i odeszła w znaku świetlistego krzyża z pozdrowieniem "Idźcie w pokoju moje drogie dzieci."

Zdjęcie: Caritas of Birmingham