sobota, 21 sierpnia 2010

Objawienie Matki Bożej dla Ivana (20 sierpnia 2010 r. godz. 22:00 - Podbrdo)

Przed objawieniem był prowadzony różaniec po którym Ivan odmówił "Witaj Królowo..." Po modlitwie, około godz. 22:00 Ivan miał objawienie!

Po objawieniu Ivan powiedział:

Matka Boża dzisiejszego wieczoru przyszła bardzo, bardzo radosna. Pozdrowiła nas swoim macierzyńskim pozdrowieniem „Niech będzie pochwalony Jezus, moje drogie dzieci” Matka Boża wyciągnęła ręce i modliła się nad nami wszystkimi. Następnie pobłogosławiła nas swoim macierzyńskim błogosławieństwem i pobłogosławiła wszystko co przynieśliśmy na objawienie. Modliła się za nawrócenie grzeszników i za rodziny. Poleciłem wszystkich was, wasze potrzeby, intencje, wasze rodziny, waszych chorych i wszystkich których przynieśliście w swoich modlitwach. Następnie Matka Boża modliła się z wyciągniętymi rękami nad nami wszystkimi, modliła się nad chorymi, modliła się nad obecnymi kapłanami. Matka Boża odeszła w znaku świetlistego krzyża ze słowami „Idźcie w pokoju moje drogie dzieci”.

Ivan podkreślił, że przez dłuższy okres czasu Matka Boża modliła się nad nami wszystkimi, za nawrócenie grzeszników i za rodziny.

Sunset 20 sierpień, 2010
Sunset 20 sierpień, 2010
Latarki Tłumy

PS. Ostatnie trzy zdjęcia: Caritas of Birmingham