niedziela, 15 sierpnia 2010

Objawienie dla Ivana 15.08. 2010r.


Kilka tysięcy pielgrzymów było obecnych 13 sierpnia przy Niebieskim Krzyżu w Medziugorje. To był piękny wieczór z Matką Bożą. W tą bardzo ciepłą noc, na niebie świeciła niezliczona liczba gwiazd.

Objawienie dla Ivana było poprzedzone tajemnicami bolesnymi Różańca Świętego przeplatanymi śpiewem, następnie modlitwa siedem Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu. Matka Boża przyszła około godz. 22. Objawienie trwało nieco ponad 9 minut. Ivan powiedział po zakończeniu objawienia:

Maryja przyszła bardzo radosna. Na początku, powitała nas jak zawsze Jej macierzyńskim pozdrowieniem "Niech będzie pochwalony Jezus drogie dzieci!" Matka Boża modliła się przez dłuższy czas z rękami wyciągniętymi nad wszystkimi obecnymi. Następnie pobłogosławiła nas wszystkich Jej matczynym błogosławieństwem. Pobłogosławiła wszystkie dewocjonalia przyniesione przez pielgrzymów. Potem Matka Boża modliła się szczególnie za kapłanów, biskupów i Ojca Świętego. Ivan polecił wszystkich nas, nasze potrzeby, nasze intencje, nasze rodziny, a zwłaszcza chorych obecnych i tych wszystkich, którzy obecni byli w naszych modlitwach. Potem Matka Boża ponownie modliła się nad wszystkimi obecnymi z rękami wyciągniętymi, a następnie odeszła w świetlanym znaku krzyża mówiąc: "Idźcie w pokoju drogie dzieci!". Ivan jeszcze raz podkreślił, że w szczególny sposób dziś wieczorem, Matka Boża modliła się za kapłanów, biskupów i Ojca Świętego.