sobota, 13 lutego 2010

Zapraszamy MARGARETKI na Jasną Górę

Szcześć Boże!

W ramach Ogólnopolskich Margaretkowych Dni Postu i Modlitwy w Roku Kapłańskim, zapraszamy gorąco wszystkie MARGARETKI wraz z kapłanami oraz sympatyków dzieła - w sobotę 27 lutego 2010 od godz. 21.00 na Nocne Czuwanie przed Jasnogórską Panią w Częstochowie.

Pragniemy, aby wszyscy zapamiętali ten dzień jako niezwykły, dla zachęty i umocnienia w wytrwałej modlitwie za kapłanów :)

Czuwanie uświetni niecodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz osobistym błogosławieństwem poprowadzona przez ks. Macieja Arkuszyńskiego, autora pracy: "Wzór życia chrześcijańskiego".

Będzie to prawdziwa Uczta Duchowa :) Identyczne Adoracje w intencji kapłanów rozpoczynane Mszą Świętą, są prowadzone w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00. Odbywają się one w Duchu Medjugorskim wraz z akompaniamentem muzycznym grupy Sursum Corda (link-muzyka) http://www.sursum-corda.pl/.

Módlcie się z nami, aby Matka Boża pobłogosławiła nam w pomyślnych przygotowaniach do tego Czuwania.

Prosimy o zgłaszanie grup pod adresem: dni-modlitwy@wp.pl (imię nazwisko osoby + telefon, miasto, nazwa parafii, imię i nazwisko księdza (jeśli będzie))

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie http://www.margaretka.org.pl/post_i_modlitwa/czestochowa.html

Prosimy Was w szczególności, Drodzy Moderatorzy, o przekazanie tej informacji dalej do wszystkich zwiazanych z Apostolatem Margaretka oraz sympatykow dziela.
Pozdrawiam serdecznie

Z Panem Bogiem
Malgorzata Gaweda
Centrum Apostolatu Margaretka