sobota, 23 lutego 2013

Marija: Matka Boża buduje nową ludzkość

fot: Una Williams
Widząca z Medziugorje, Marija Pavlović – Lunetti w czasie pobytu w Dublinie, gdzie w czwartek dawała świadectwo i miała publiczne objawienie Matki Bożej, udzieliła wsparcia aktualnie prowadzonej w Irlandii walce przeciwko planom legalizacji aborcji. Marija umieściła znaczenie irlandzkiej bitwy w większym planie.

„Matka Boża buduje nową ludzkość, nowe pokolenie, które modli się do Boga. Które kocha Boga i wielbi Boga. Utwórz grupę modlitewną w rodzinie, bądź w grupie modlitewnej i bądź radością dla Boga. Pójdź na Mszę świętą, jeśli możesz każdego dnia, jaki piękny się staniesz.”

“Pokusa przyjdzie, ale Duch Święty będzie prowadził nas do nowego życia. Ale musisz skupić się w czasie modlitwy. Dzisiaj szatan nie tylko niszczy naszą planetę, ale również nasze umysły. Zostaliśmy cywilizacją, która bierze, używa a następnie rzuca rzeczy w śmieci. Wszystko, nawet ludzi. To nie jest mentalność Boga.”

“Nasza Pani potrzebuje cię, abyś był żołnierzem miłości. 31 lat temu Ona zaczęła rewolucję miłości i Ona wygra” – powiedziała na zakończenie Marija.

Ponad 2.000 uczestników zgromadziło się w hali Shelbourne w prestiżowym Royal Dublin Society. Wielu z nich stało z tyłu. Ludzie przybyli ze wszystkich zakątków Irlandii, a nawet z Anglii.

Objawienie Matki Bożej było długie i trwało ponad 10 minut. W tym czasie w hali panowała pełna szacunku cisza a kapłani zebrani przy ołtarzu mieli głowy pochylone w modlitwie. Następnie widząca Marija poprosiła ludzi, żeby uklęknęli i modlili się w sposób szczególny za Kościół, za Papieża Benedykta XVI i za nowego Papieża.
Odnosząc się do bieżącej irlandzkiej walki przeciwko planom legalizacji aborcji, kampanii, której kontynuacją będzie w sobotę modlitwa różańcowa w Dublinie, Marija podała przykład światowej sławy tenora Andrea Bocelli, którego matce doradzano aborcję, podczas gdy była w stanie błogosławionym z Andreą, ale ona odmówiła.

Powiedziała: " Nie. Jestem za życiem " Dziękuję Bogu za to, bo spójrz, co on wniósł dla świata. Każde dziecko jest darem od Boga i jest mile widziane " - powiedziała Marija.

Louise Hall i Donna McAteer relacja z Dublina
źródło: medjugorjetoday.tv

PS Andrea Bocelli - świadectwo, o którym mówiła widząca Marija w Dublinie <kliknij>

PS2 7 sierpnia 2008 o godz. 21.00 Andrea Bocelli, niewidomy Włoch, jeden z najpopularniejszych, współczesnych tenorów światowej klasy, wystąpił z koncertem w kościele św. Jakuba w Medziugorju. Tenorowi towarzyszyła Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Czech oraz Mieszany Chór Teatru Narodowego Chorwacji ze Splitu. Koncert był emitowany na żywo przez Federalną Telewizję Bośni i Hercegowiny. Na zakończenie koncertu A. Bocelli wyraził swoją radość i wdzięczność, że mógł zaśpiewać w tym szczególnym miejscu pokoju i łaski.