niedziela, 3 czerwca 2012

Orędzie Matki Bożej z 2 czerwca 2012 r.

„Drogie dzieci, jestem pośród was nieustannie, bowiem z bezgranicznej miłości mojej, pragnę ukazać wam bramy nieba. Pragnę wam powiedzieć jak je otworzyć:  przez dobroć, miłosierdzie, miłość i pokój, przez Mojego Syna. Dlatego, dzieci moje, nie traćcie czasu na marności. Was może zbawić jedynie poznanie miłości mojego Syna. Poprzez tę zbawczą miłość i w Duchu Świętym, On wybrał mnie, a ja razem z Nim, wybieram was, abyście byli apostołami Jego miłości i Jego woli. Dzieci moje, na was spoczywa wielka odpowiedzialność. Pragnę, abyście poprzez swój przykład pomogli  grzesznikom by przejrzeli, byście ubogacili ich biedne dusze i zawrócili je w moje objęcia. Dlatego więc módlcie się, módlcie się, pośćcie i spowiadajcie się regularnie. Jeżeli udział w uczcie mojego Syna stanowi centrum waszego życia,  nie bójcie się. Wtedy wszystko możecie. Ja jestem z wami. Każdego dnia modlę się za pasterzy i tego samego oczekuję od was, bowiem, moje dzieci,   bez ich prowadzenia i wsparcia, poprzez błogosławieństwo, nie możecie.”
Matka Boża pobłogosławiła obecnych i przyniesione przez nas dewocjonalia.

PS Tłumaczenie z języka chorwackiego. Dziekuję
Objawienie Matki Bożej dla Mirjany miało miejsce przy Niebieskim Krzyżu. Każdego drugiego dnia miesiąca Gospa z widzącą Mirjaną modlą się za tych, którzy nie poznali Miłości Bożej. Jak mówi Mirjana, Królowa Pokoju wzywa również nas wszystkich abyśmy szczególnie w tym dniu modlili się w tej intencji.
Wokół Niebieskiego Krzyża zgromadzili się bardzo licznie pielgrzymi.  Objawienie rozpoczęło się tuż po godz. 8: 30 i trwało około 7 minut.