sobota, 16 czerwca 2012

CZAS PRZEBUDZENIA

"Drodzy parafianie, szanowni pielgrzymi, czy rozumiecie co dokonało się przed laty w końcu czerwca w tej parafii ? Czy przyzwyczailiśmy się? Czy zapomnieliśmy?  Czy duchowo śpimy, czy duchowo śpimy ? Czas przebudzić się ! Czas rozpocząć przygotowania. Czas rozpocząć nowennę przed datą tego wielkiego wydarzenia. Nowenna jest czasem ponownego odkrycia wielkiej łaski jaka została nam dana, czasem powrotu do Słów Matki i odpowiedzi całym sercem..."  zachęcają gospodarze Parafii św. Jakuba w Medziugorju.
   
W Medziugorju w ramach nowenny od wczoraj modlimy się wspólnie Tajemnicami Różańcowymi na Podbrdo i Koronką Pokoju u stóp figury Matki Bożej w miejscu objawień oraz wieczorem po Komunii Świętej wspólnie z widzącym Ivanem Dragicević odmawiamy Magnifikat.
Pogodę mamy typowo letnią, lazurowe niebo, prawie bezwietrznie, wszystko kwitnie i pachnie, ptaki śpiewają, a słoneczko od rana bardzo uśmiechnięte :-)
" Drogie dzieci, w tym czasie łaski wzywam was abyście jeszcze bardziej zblizyli się do Boga przez osobistą modlitwę.... Odnajdując pokój w naturze odkryjecie Boga, któremu będziecie mogli dziękować za wszelkie stworzenie, a wtedy odczujecie radość w sercach waszych..." 25.07.2001


Wszystkich zapraszamy do modlitwy.
W orędziu 25 czerwca 1994 Maryja powiedziała min "...Drogie dzieci, dziś cieszę się w mym Sercu patrząc na was wszystkich tu obecnych. Błogosławię was i wzywam abyście zdecydowali się żyć moimi orędziami, które wam tutaj daję. Pragnę was wszystkich doprowadzić do Jezusa, gdyż On jest Waszym zbawieniem. Dlatego, drogie dzieci, im więcej się modlicie, tym bardziej stajecie się moimi i mojego Syna Jezusa...".
    
Ave Maryja !
     
Tekst i zdjęcia  D.L.
PS Dziękuję