czwartek, 19 września 2013

Modlitwa o Pokój w katedrze św. Szczepana w Wiedniu

W dniu 24 września 2013 od godz. 16: 00 w katedrze św. Szczepana w Wiedniu rozpocznie się po raz szósty wielka modlitwa o pokój pod hasłem „Orędzie dla Ciebie!” Wśród zaproszonych gości obecnych tego wieczoru będzie widząca Marija Pavlović-Lunetti z Medziugorje. 
 

W Wiedeńskiej katedrze będą obecni również:
- Andreas Schätzl (Radio Maria Austria)
- Wspólnota Cenacolo
- Magnus MacFarlane-Barrow, który jedenaście lat temu powołał do życia inicjatywę „Mary’s Meals” (Posiłki Maryi), która dzisiaj zapewnia w szkołach codzienny posiłek dla dzieci z najbiedniejszych krajów na świecie (w 2011 roku opieką objętych było już 550 000 dzieci) Jak sam mówi pierwsza jego pielgrzymka do Medziugorje zmieniła go całkowicie. Przekonany o prawdziwości objawień, jako odpowiedź na wezwania Matki Bożej podejmuje wiele inicjatyw humanitarnych. Jego marzeniem jest, aby każde głodne dziecko na świecie otrzymało, choć jeden solidny posiłek dziennie.
- Pascale Gryson z Belgii, która została cudownie uzdrowiona 3 sierpnia 2012 roku w Medziugorje
Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył ks. kard. Christoph Schönborn, arcybiskup Wiednia - wielki przyjaciel Medziugorje.
PS  Bezpośrednią transmisję jak w ubiegłym roku zamierza przeprowadzić przez internet Mary.Tv
Aby zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie „na żywo” należy wejść na stronę http://marytv.tv/ i kliknąć na "Live". Transmisja będzie w języku angielskim i hiszpańskim (możliwe, że również w chorwackim i rosyjskim)
Program:
16; 00 Świadectwa
18; 00 Różaniec (w czasie, którego jak Pan Bóg pozwoli Marija będzie miała objawienie Matki Bożej)
19; 00 Msza święta
Około godz. 21 zakończenie
„Kiedy przychodzę, udzielam wam łask, jakich nikomu dotąd nie udzieliłam. Tymi samymi łaskami chcę jednak obdarzyć także wszystkie moje dzieci, które otwierają serca na moje przyjście” - Matka Boża w Medziugorje do widzącej Vicki