niedziela, 23 września 2012

Modlitwa o Pokój w katedrze św. Szczepana w Wiedniu

W dniu 25 września 2012 (wtorek) od godz. 16: 00 w katedrze św. Szczepana w Wiedniu rozpocznie się po raz piąty  wielka modlitwa o pokój.  Wśród zaproszonych gości obecnych tego wieczoru będzie widzący Ivan Dragićević z Medziugorje. Widzący Ivan przybywa po raz kolejny do Austrii na zaproszenie arcybiskupa Wiednia kard. Christopha Schönborna. Ivan do dnia dzisiejszego ma codzienne objawienia Matki Bożej. Tak jak w ubiegłym roku będziemy mogli się łączyć w modlitwie poprzez transmisję „na żywo” . Wydarzenie transmitowane  przez portal MaryTv będzie dostępne w językach angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.
 Program:
- 16.00 Świadectwa
- 17.30 Świadectwo widzącego  Ivana
- 18.00 Różaniec (około 18:40 objawienie Matki Bożej)
- 19.00 Msza św.
- 20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Około 21:00 zakończenie

Aby zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie „na żywo” należy wejść 25 września 2012 na stronę http://marytv.tv/  i kliknąć na "Live link Event". Transmisja rozpocznie się o godz. 16:00 i będzie w języku angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.


W ubiegłym roku ponad 5000 wiernych modliło się o pokój w Katedrze św. Szczepana w Wiedniu.
Tak to wydarzenie opisywał największy niemieckojęzyczny (Austria, Niemcy, Szwajcaria) katolicki portal internetowy Kath.net;

W wiedeńskiej katedrze odbyła się w czwartek wielka modlitwa o pokój pod hasłem „Orędzie dla Ciebie” Ponad 5000 uczestników obecnych na tym spotkaniu modlitewnym czyni je jednym z największych wydarzeń religijnych w Austrii. Jest ono poświęcone Dziewicy Maryi, Królowej Pokoju. (Kath.net)
Spotkanie modlitewne było transmitowane na cały świat przez portal Mary.tv. Według organizatorów w modlitwie o pokój z wiedeńską katedrą łączyło się „na żywo” ćwierć miliona widzów z 100 krajów świata!

PS Spotkanie z Ivanem w Katedrze wiedeńskiej 17 listopada 2011 roku <zobacz>
PS2 Homilia kardynała Christopha Schönborna wygłoszona w Katedrze św. Szczepana w Wiedniu (17 listopada 2011) <zobacz>