sobota, 18 sierpnia 2012

Orędzie Matki Bożej przekazane przez Ivana 17.8.2012.

W piątek 17 sierpnia pod niebieskim Krzyżem miało miejsce objawienie Matki Bożej Ivanowi.
Po objawieniu Ivan powiedział:
Dziś wieczorem Matka Boża przyszła do nas również bardzo radosna i wesoła i na początku, jak zwykle, pozdrowiła nas słowami: "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, moje drogie dzieci"

Potem przez jakich czas Matka Boża z wyciągniętymi rękami modliła się nad nami wszystkimi. Modliła się szczególnie nad obecnymi tu chorymi , a potem po macierzyńsku pobłogosławiła obecnych i przyniesione dewocjonalia. A następnie powiedziała:
  
"Drogie dzieci, dzisiaj szczególnie wzywam was  do modlitwy za moich umiłowanych kapłanów, módlcie się za biskupów i za Ojca Świętego. Módlcie się drogie dzieci za moich pasterzy, MÓDLCIE SIĘ WIĘCEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! Matka modli się razem z wami, więc wytrwajcie na modlitwie i módlcie się wraz ze mną w moich intencjach. Dziękuję wam drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie".

Potem poleciłem was  wszystkich tutaj obecnych, wszystkie wasze intencje, wasze problemy, wasze rodziny, a szczególnie was chorych. Matka Boża modliła się dłuższy czas nad wami tutaj, a jakiś czas modliła się sama za kapłanów. Odchodziła  w trakcie tej modlitwy w świetlistym znaku  Krzyża pozdrawiając nas słowami: "IDŹCIE W POKOJU MOJE DROGIE DZIECI". Jeszcze raz podkreślam, że
Matka Boża wezwała nas do modlitwy za kapłanów, biskupów i za Ojca Świętego.

PS Tłumaczenie z języka chorwackiego. Bardzo dziękuję!