piątek, 13 lipca 2012

Objawienie Matki Bożej Marii Pavlović Lunetti w zamku u Patricka i Nancy

Wśród licznie zgromadzonych pielgrzymów w dniu 28 czerwca byli także pielgrzymi z Polski i Polacy mieszkający na stałe w Kanadzie.

Jeśli chodzi o naszych rodaków to wszystko działo się bardzo szybko. Po przylocie do Sarajewa zostaliśmy podjęci przez naszych przyjaciół i bardzo szybko udaliśmy się w stronę Medziugorje. Podróż w wysokim upale spowodowała, że postanowiliśmy się zatrzymać w urokliwym miejscu w Konjic na kawę i zimne napoje.
Potem już bezpośrednio udaliśmy się do miejsca przeznaczenia, jakim jest Polska Oaza im bł. Jana Pawła II. Z chwilą dotarcia ok. 17.38 dostaliśmy szybko rzuconą informacje „dziś objawienie jest u Patricka i Nancy będzie tam Maria Pavlović”. Dominik niewiele zastanawiając się kazał nam tam od razu iść, a my sądząc, że jest już za późno jakoś nie podejmowaliśmy tego apelu. On jednak nalegał, więc pobiegliśmy. Przy czym jak się okazało Dominik został w domu. Zdążyliśmy. Byliśmy na objawieniu wśród licznie zgromadzonych ludzi zajęliśmy dobre miejsca i po dwóch Zdrowaś Maryjo… byliśmy świadkami widzenia Maryi przez Marię Pavlović.

Nasz gość dopiero, co przybył do Medziugorje, i pierwsza „akcja” z jej udziałem to objawienie. Długo potem wszyscy dzielili się wrażeniami. A Dominik powiedział wszystkim wiedziałem, że zdążycie, modliłem się o to przed tym zanim was tam wysłałem. Niech dokumentacja tego wydarzenia będą zdjęcia. <zobacz>

Tekst i zdjęcia: D.K.

PS Dziękuję