Z życia Kościoła
Andrzej Bobola

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Wiadomość przekazana

Od: Lech Marczuk
Do: Ewa Jurasz
Data: wtorek, 16 stycznia 2018, 23:29:48
Temat: Andrzej Bobola
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Temat: Andrzej Bobola
Szczęść Boże Ewo, cieszę się z Inicjatywy Mszy Św
 Za Ojczyznę, działamy od kilku lat w Stowarzy
szeniu Krzewienia Kultu Andrzeja Boboli okręg Gdańsk. Mamy swoją stronę internetową www skkab.pl drukujemy modlitwy i rozprowadzamy je, zachęcamy wszystkich którym Andrzej Bobola jest bliski do przyłączenia się i aktywnego uczestnictwa w krzewieniu Kultu Św Andrzeja. Pragniemy otoczyć całą Polskę silnymi grupami modlitewnymi Stowarzyszenia Św Andrzeja, proszę roześlij z zachęc Ewo do kontaktu z nami mój kontakt Lech Marczuk tel. 883993039. Oczywiście pragnę przyłączyć się do postu i modlitwy w  modlitwy w Intencji Ojczyzny. Z Panem Bogiem.
intencji Ojczyzny - od Eli Polak.
Ojcowie jezuici pozytywnie przyjęli i podjęli inicjatywę Mszy św. w  intencji Ojczyzny za przyczyną Patrona Polski św. Andrzeja Boboli.  Każdego 16 dnia miesiąca odprawiana będzie Msza św. o godz. 18 w  kościele św. Barbary na Małym Rynku w Krakowie. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do św. Andrzeja Boboli, a później Adoracja indywidualna do godz. 20. Pierwsza Msza św. już w najbliższy wtorek 16 stycznia 2018 r.  W tym roku w czerwcu będziemy obchodzić 80. rocznicę powrotu Męczennika za wiarę do Polski. Wielki to orędownik w sprawach  Ojczyzny łączący ludzi duchowo wokół Chrystusa i wypraszający u Pana  Boga wiele łask tym, którzy go o to proszą i szerzą jego kult. Niech Pan błogosławi i wynagrodzi Tobie i wszystkim, którzy przyjmą tę łaskę Mszy św. i przekażą  informację swoim bliskim i znajomym.
 Dziękuję i serdecznie pozdrawiam
 Ela Polak


źródło- Ewa Jurasz


==================================================================NIezwykła świąteczna szopka w Tarnowie - MościcachParafia Biadoliny
Więcej filmów-zobacz-link 
Parafia Biadoliny
===================================
Z Maryją przyjmujemy Ducha Świętego


Maryja i Duch Święty to wzór eksplozji życia Jezusa pośród nas! Franciszkanie w dniu 6 maja zaprosili do pięknego zakątka ziemi podkarpackiej jakim jestKalwaria Pacławska koło Przemyśla. Jednodniowe rekolekcje w sanktuarium maryjnym poprowadził ks. Jose Maniparambil z Indii.

================================================================
"Rekolekcje dla kobiet i mężczyzn w separacjach


Szczęść Boże
Proszę o przesłanie gdzie się da, poniższej informacji o "Rekolekcje dla kobiet i mężczyzn w separacjach oraz dla całych małżeństw ale z problemami małżeńskimi"
Rekolekcje w następny weekend: 17-19.11.2017( piątek godz 18- niedziela kończy się obiadem ok g 14) z noclegiem i wyżywieniem.
Konkretne wskazówki jak z Bogiem posklejać rozerwane małżeństwo w Ożarowie pod Warszawą..
Info szczegółowe na poniższej stronie, są jeszcze miejsca. Kameralne rekolekcje z dziećmi (podczas konferencji będzie opieka na miejscu).
" Nie czekaj jak będzie za póżno REAGUJ TERAZ"
http://www.ozarow.cpps.pl/15-20-08-2017-r-rekolekcje-rodzin-wraz-dziecmi-mlodzieza.html
pozdrawiam
Beata w imieniu organizatorów
Rekolekcje-mailto:katarzyna.straburzynska@gmail.com
RODZICE, jeżeli nie przepędzicie tych degeneratów (seks-edukatorów) ze
szkół, to Wasze dzieci będą takie jak oni!!!
Jaki jest cel wczesnej seksualizacji DZIECI? - Krzysztof Karoń (fragment)
https://youtu.be/3ZUDh513KvQ?t=4484
Czego mają uczyć nasze dzieci tzw. seks-edukatorzy - czyli standardy
edukacji seksualnej w Europie:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------