Ogłoszenia

==============================================================
Bardzo proszę roześlij to do jak największej liczby ludzi .Jest potrzebna modlitwa za córkę naszych znajomych .Ma 18 lat i guza głowy. Miała być operowana w tym tygodniu ale wczoraj dostała wylewu i jest w stanie agonalnym .Jedynie cud może ją uratować .Ma na imię Tosia
Dariusz Dziedzic.


===============================================
Ewa Jurasz
11:49 (4 godziny temu)
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Wiadomość przekazana
Od: lupusalbus@interia.pl
Data: wtorek, 24 lipca 2018, 23:16:21  
> Szczęść Boże.
> Gorąco proszę o modlitwę za moją mamę która zachorowała na
> nowotwór. Stan jest bardzo ciężki narządy przestały pracować i nie
> można zastosować żadnej terapii bo pierwsza chemia by ją zabiła.
> Tylko interwencja Boża może pomóc dlatego proszę Was o modlitwę do
> Matki Bożej aby się wstawiła do Pana Jezusa.
> Pozdrawiam serdecznie.
>  Jacek Dubiel

Kochani polecamy też pamięci modlitewnej naszego Adama z grona przyjaciół i współpracowników Redakcji Echa, od lat oddanegoprzy wysyłce Echa, który 16 czerwca miał zawał serca, potem się wywiązała sepsa i jest obrzęk mózgu do tej pory, bo za długo był nieprzytomny. Stan nadal krytyczny bo sam nie oddycha tylko pod maszyną. Jest przewieziony ze szpitala do ZOL-u. Pani zmiłuj się w wypełnieniu Twojej woli dla nas wszystkich. dzieki. ewa
Pozdrawiam
Z Panem Bogiem

================================================

Cud !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Chwała Bogu. Amen!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
> Wydarzył się cud ! Serce dziecka w łonie matki Roksany bije! Bóg
> Miłosierny wysłuchał  modlitw, za co serdecznie Wam wszystkim
> dziękujemy wraz z matką Roksaną! Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych - ten cud jest tego dowodem!


> Ufajmy Panu!

Chwała Bogu. Amen!

================================================


Szczęść Boże.
Błagam Was o modlitwę. Jeszcze nigdy nie prosiłam, ale tym razem proszę, ponieważ mocno wierzę, że modlitwa i głęboka wiara potrafią zdziałać ogromne cuda. Po rutynowym badaniu USG lekarz stwierdził, że synowa urodzi chore dziecko. Może mieć zespół Downa, chore nerki i serduszko.
Z Panem Bogiem.
Marianna

Szczęść Boże.  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za modlitwę wstawienniczą za maleństwo, które jest pod sercem Karoliny.  Jestem tak bardzo wdzięczna i dzisiaj wybieramy się na Jasną Górę, gdzie wszystkich, którzy nam pomagają polecimy Matce Bożej. Bóg zapłać.  Marianna.
===============================================================================                         

Oddział Okręgowy w Szczecinie==================================================================

WIĘCEJ-

Prośba o modlitwę
Pani Ewo bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana, który jest w śpiączce w bardzo ciężkim stanie. Proszę o modlitwę o uzdrowienie i nawrócenie. Bóg zapłać Gabriela

NBPJCH ,
Ewa teraz ja  bardzo proszę o modlitwę w int Daniela lat 40 ojca 2 dzieci
ktory lezy w krytycznym stanie w szpitalu w NJ  my modlimy sie o cud uzdrowienia leci nie nasza leci Ojca w niebie wypelnia sie wola.
Jezu Ty sie nim zajmij. Bog zaplac Malgorzata Z.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczęść Boże Pani Ewo bardzo proszę o przekazanie dalej prośby  o modlitwę która została mi dzisiaj rano  przekazana
Bóg zapłać

Przekazuje dalej: goraca prosba o cud uzdrowienia 17 letniej Alicji z Zespolu Guadalupe,  ktora w wyniku wypadku samochodowego jest w stanie krytycznym i walczy o zycie. Modlmy sie o moc, wiare i nadzieje dla Jej Rodzicow. Alicja jest Ich jedyna corka. Bóg zaplac! +-------------------------------------------------------------Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani,

w końcu upragniona dla niektórych Fatima i sankt Maryjne Europy

Dzisiaj mija 13 rocznica śmierci Siostry Łucji z Fatimy i dzięki Bogu ustaliliśmy program pielgrzymki do Fatimy  (pod patronatem s. Łucji) na co prawda 101 rocznicę zakończenia objawień. Wielu z Was pytało czy coś takiego bedziemy organizować więc zrobiliśmy Sanktuaria Maryjne Europy, pielgrzymkę autokarowo-samolotową dwie grupy: jedna  autokarem do Fatimy i powrót samolotem, druga lot do Fatimy a powrót samolotem. Trasa:
WARSZAWA-TURYN-LA SALETTE-ARS-LOURDES-GARANDAL- SANTIAGO DE COMPOSTELLA-FATIMA-PRZELOT DO WARSZAWY i z powrotem. Mamy jeszcze swoje miejsca do nawiedzenia jak: Balasar, nawiedzenie grobu bł. Aleksandriny d’Costa – rówieśniczki Pastuszków z Fatimy. Obietnica dana jej przez Pana Jezusa: „wszystkie dusze, które odwiedzą twój grób zostaną zbawione, chyba, że odwiedzą go i nadal będą trwały w swoim grzechu, nadużywając mojej wielkiej łaski, którą przez ciebie ich obdarzyłem”.  Pisaliśmy o niej w Echu w październiku 2013 roku- o poświęceniu świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez jej objawienia.

więcej szczegółów zawartych plikach i w Redakcji  - 501710620 i 12/4130350.


Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa Jurasz
Sanktuaria Maryjne Europy, pielgrzymka autokarowo-samolotową dwie grupy: jedna  autokarem do Fatimy i powrót samolotem, druga lot do Fatimy a powrót samolotem. Trasa: WARSZAWA-TURYN-LA SALETTE-ARS-LOURDES-GARANDAL- SANTIAGO DE COMPOSTELLA-FATIMA-PRZELOT DO WARSZAWY i z powrotem.
Mamy jeszcze swoje miejsca do nawiedzenia jak: Balasar, nawiedzenie grobu bł. Aleksandriny d’Costa – rówieśniczki Pastuszków z Fatimy. Obietnica dana jej przez Pana Jezusa: „wszystkie dusze, które odwiedzą twój grób zostaną zbawione, chyba, że odwiedzą go i nadal będą trwały w swoim grzechu, nadużywając mojej wielkiej łaski, którą przez ciebie ich obdarzyłem”.  Pisaliśmy o niej w Echu w październiku 2013 roku- o poświęceniu świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez jej objawienia.
więcej szczegółów zawartych plikach i w Redakcji  - 501710620 i 12/4130350.
Pozdrawiam

Z Panem Bogiem


Ewa Jurasz

       Pisz do mnie na adres:
ewajurasz@ceti.pl


http://www.krolowa-pokoju.com.pl/---------------------------------------------------------------------------------
Proszę o 1 Zdrowaś Maryjo w intencji mojej cierpiącej Bratowej Magdy, która ma raka trzustki z przerzutami. Jezu, Ty się tym zajmij, przez Niepokalane Serce Maryi. Bóg zapłać- Niech nas wszystkich Bóg błogosławi.

GrażynaSzczęść Boże.
Pani Ewuniu, czy mogłaby nam Pani pomóc w rozprowadzeniu informacji odnośnie 24 Godzin Męki Pana Jezusa.
Tak diabeł zamieszał, że te informacje, które przesyłam miały być w naszej gazetce parafialnej. Drukarnia wydrukowała jeszcze raz gazetkę styczniową zamiast gazetkę na luty. Gazetka ukaże się dopiero na niedzielę 11.02. ,będzie mało czasu do Środy Popielcowej. Rok temu było nas ponad 300 osób.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Jadwiga Brodowska
-----------------------------------------------------------------------------------
Przekazane od Mr Anny Szczecin:
Prosba o modlitwe.
Szturm do Nieba. Malenka Marysia ktora ma dopiero 2 dni jutro o 7:30 bedzie miala operacje na otwartym sercu gdyz nie pracuje jedna komora i zalewa pluca.Babcia Marysi blaga o modlitwe. Prosze przeslij dalej. Marzena Szczecin
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Podziel się tym, co masz … 
Ubogie Pierwszaki

Więcej Pierwszaki

Kiedy w listopadzie przeczytałam plakat o Dniu Ubogich w Krakowie zobaczyłam na nim, że rekolekcje w kościele Mariackim będzie prowadziła wspólnota bezdomnych Betlejem, pomyślałam sobie - to jest to – należy karmić ducha. Już od dłuższego czasu chodzi za mną myśl, aby osoby z tej wspólnoty i im podobnych zabierać do Medziugorja i nawet zrobić dla nich samych pielgrzymkę. Przymierzamy się do terminu na koniec lutego. Oczywiście takim osobom musimy wszystko zapewnić i pokryć koszty, dlatego ponownie zwracam się jako jałmużnik Gospy o wsparcie waszymi ofiarami tego dzieła, tak jak to robiliśmy dla Pierwszaków. Powtórzę się jeszcze raz: jeśliby każda osoba, która wyjechała na pielgrzymkę do Medziugorja tylko za pośrednictwem Redakcji Echa, podzieliła się ofiarą 10 złotych na ten cel, to można by było wozić takie osoby często. Uważam, że teraz bardziej panuje ubóstwo duchowe niż materialne, które można łatwiej zabezpieczyć.
Dobrodzieje mają udział w Mszach Świętych (a więc ok. 50) w intencji: o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Dobrodziejów. Każdy Pierwszak jest zobowiązany do zamówienia jednej takiej intencji. Msze Święte odprawi ksiądz, który będzie opiekunem Pierwszaków.
„Pierwszaki” pokrywają koszt 5 dniowego pobytu w Medziugorju (80 euro) (razem z podróżą jest 7 dni) + jedna intencja, natomiast złotówkowy koszt wyjazdu będzie pokrywany z Funduszu Wiary.
„Ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka”. ewajurasz@ceti.pl - to kontakt dla Dobrodziejów i wszelkich sugestii z tą ideą związanych. Bóg zapłać.
Dziękuję tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na to wezwanie i podzielili się swoim dobrem, a szczególnie tej wytrwałej garstce osób, które systematycznie, przez zlecenia stałe nadsyłają swoje ofiary- Bóg zapłać. Niech Wam Bóg błogosławi po tysiąckroć.

Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa Jurasz


https://drive.google.com/file/d/0B6i6pJnt17G3bV9Ld2hCTUFpVndSbVVFWE5HYmp1VEJYYXlJ/view?usp=sharing

Pielgrzymki do Medziugorja – 2018
1. Pierwszaki  - 25 luty – 03 marzec,
2. Wielki Tydzień i Wielkanoc – 25 marzec – 3 kwiecień,
3. Majówka – 28 kwiecień – 5 maj,
4. Rekolekcje z o. Jozo Zovko - Badija – 8-18 maj,
5. 37. Rocznica  - 19 – 27 czerwiec,
6. Mladifest  - 31 lipiec – 8 sierpień -
7. III Rekolekcje u Marii Pavlović
„Uzdrowienie w sercu Maryi” – 17-25 listopada,
Pisz do mnie na adres: ewajurasz@ceti.pl
-------------------------------------------------------------

Badija
Badija 2018


lBadija

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Kochani,
przesyłam w końcu program pielgrzymki do Medziugorja i na rekolekcje z o. Jozo Zovko. Po wielu perturbacjach udało sie w końcu ustalić termin od 8-18 maja. Piszę o trudnościach, bo wczoraj sie dowiedziałam, ze wakacyjne terminy zostałe odwołane, dlatego mimo ze koszt pobytu jest wysoki, - ale jest to nasz udział (cegiełka) w odbudowie kompleksu klasztornego na tej wyspie, który Ojciec remontuje. Natomiast koszt ten wcale nie jest wygórowany w porównaniu z ofertami biur podróży wczaso-pielgrzymek Chorwacja/Medziugorje, różnica jest ok. 100 euro - warto się decydować, bo nie wiadamo, czy taka szansa będzie jeszcze w przyszłości, po tym co sie wczoraj dowiedziałam. Przypominam co Matka Boza powiedziała, że: Bóg Ojciec spotkania te przygotował już przed wiekami.
Szczegóły -
Badija

https://docs.google.com/document/d/1x8CONOIfj28KO9cBnMOzNh-pGJQQKdmgXophxJ_NoyI/edit?usp=sharing

Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa Jurasz
Pisz do mnie na adres: ewajurasz@ceti.pl
------------------------------------------------

-  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.  Do wszystkich ludzi
> dobrej woli i czcicieli KRÓLOWEJ POKOJU w tym tygodniu spotkała mnie
> smutna wiadomość podejrzewają u mnie nowotwór mięśni żebrowych, mają mi
> pobierać wycinek w Krakowie i wtedy okaże się co to jest ale jak wiadomo
> to Opatrzność Boża o wszystkim decyduje. PROSZĘ WAS O MODLITWĘ.
> Wszystkim dziękuję za modlitwę SZCZĘŚĆ BOŻE.


Szczęść Boże Pani Ewo bardzo proszę o wsparcie modlitewne za infuata księdza Jana Peziola z Wawolnicy
Przekazane od +48 511 945 780:
Przekazane od x. Witek Gaciarz:
Bardzo prosze o modlitwe za ksiedza Peziola z Wawolnicy jest w szpitalu w powaznym stanie. Prosze przekazac dalej te prosbe. Z Panem Bogiem----------------------kliknij zdjęcie aby powiększyć


Terminy:

30.06-08.07.2017

30.07-08.08.2017 (28 festiwal młodych)

 

 

Informacje szczegółowe pod numerem telefonu:  Ania 506-145-935